Apartmá paní poštmistrové

Paní poštmistrová je romantická duše, a proto je její apartmá laděno do romantického stylu s bílým nábytkem, květinovými vzory, obrázky a dekoracemi. Ráda se dívá z okna do dvora se zahrádkou a na nasvícenou věž kostela. Dbá na to, aby ložní prádlo a ručníky byly barevně sladěny a byly z kvalitních materiálů. Miluje vůni levandule a jiných květin. Koupelnu má vybavenou přírodní bylinnou kosmetikou. Ráda si posedí na venkovní terase u šálku s kávou nebo při sklence dobrého moravského vína. Jejími oblíbenými podniky jsou kavárna Kovářova kobyla v Jimramově, Kafé 133 v Novém Městě na Moravě a restaurace Přístav v Poličce.

Dispozice apartmánu je 2 + 1. Z prostorné předsíně vedou dveře do koupelny a kuchyně. Kuchyně je vybavena vším potřebným včetně sklokeramické varné desky, horkovzdušné trouby, myčky nádobí, lednicí a kávovarem s uvítací sadou kapslí kávy.

Obývací pokoj disponuje rozkládací sedací soupravou s dvojicí pohodlných křesel. Nechybí zde také LCD televize se satelitním příjmem a prostorný psací stůl. Ložnice je orientovaná do dvora a nabízí dostatek úložného prostoru.


Wifi připojení je samozřejmostí s dosahem signálu na venkovní dvorek.